Opis domku

domek letniskowy blisko morza

Domek letniskowy wynajmujemy dla maks. 8 osób

Domek letniskowy parkowa 13 jest w pełni wyposażony i gotowy do wynajęcia. W domku znajduje się łazienka z prysznicem, oraz aneks kuchenny z lodówką i  kuchenką na butlę z gazem. Dzięki takiemu wyposażeniu można w komfortowych warunkach spędzić wakacje nad morzem. Domek letniskowy znajduje się na dużej i ogrodzonej działce co daje sporą niezależnośc i swobodę, o którą trudno w pokoju hotelowym czy pensjonacie.

Przy wejściu do domku mamy do dyspozycji  zadaszony „taras” z dużym stołem, przy którym można zjeść posiłki na świeżym powietrzu. Na terenie posesji znajduje się też duża, drewniana huśtawka i jest sporo miejsca na grillowanie (grill na wyposażeniu). Dzięki zadaszonemu tarasowi nawet przy gorszej pogodzie możemy spędzić czas na świeżym powietrzu. Naszym gościom udostępniamy również parawany plażowe i koce. Oczywiście zapewniamy również komplety pościeli.

Domek letniskowy blisko morza

Jedną z większych zalet domku letniskowego Parkowa 13 jest jego lokalizacja. Dzięki temu, że domek znajduje się blisko plaży, ale też w spokojnej alejce parkowej jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji nad morzem.

Previous slide Next slide Show content Hide content